Font resize: Increase SizeDecrease SizeReset font to default
Zachraňte herečky z filmu Bella Mia!

Chceme zachránit hlavní herečky z filmu Martina Duby - Bella Mia před porážkou. Máme zájemce, který by se jich ujal, ale nemůže si dovolit investici v takovéto výši.

A jak to udělat?

 

Přispějte a vyberte si odměnu.

 

 

Zachraňme herečky z filmu Bella MiaJak to začalo

Německo má svou krávu Yvonne, která přede dvěma lety plnila stránky bulvárních, ale i seriózních novin a časopisů svým příběhem o útěku za svobodou. I Česká republika má takové hrdinky. Jejich příběh se ale dostal až na filmové plátno! A to díky Martinu Dubovi a jeho novému filmu Bella Mia. Vypráví příběh stáda, které se rozhodlo o svou svobodu bojovat a při nakládáíní na porážku uteklo. Tři roky se kravám dařilo přežívat ve volné přírodě a ukázaly lidem, že vůle k životu je prostě silnější, než osud určený člověkem...

Co je náš cíl?

Protože jsme s filmovým stádem strávili téměř tři roky, cítíme povinnost se jim odměnit za jejich herecké výkony a za neuvěřitelné chvíle v jejich společnosti a dopřát jim spokojené dožití na farmě u člověka, který se o ně chce postarat. Aby je mohl vykoupit, potřebujeme dát dohromady částku Kč 180.000,--. Jinak skončí na jatkách.

Detaily

Kameraman a režisér Martin Duba natočil film na základě skutečné události, kdy stádo krav uteklo před porážkou v souvislosti s nemocí BSE a tři roky přežívalo ve volné přírodě. V naší produkci Bio Illusion tak vznikl krásný, poetický film o svobodě, lásce a ...kravách. Jediným mráčkem na tomto nebi je to, že jeho hlavním představitelkám nyní hrozí porážka na jatkách, čemuž se snažíme všemožně zabránit. Jeden člen štábu si jednu z krav již osvojil, zbývají čtyři. Zájemce o zbytek stáda máme, problém je ale ve výkupní částce, která činí Kč 180 000,--. Protože nejsme nezisková organizace, nemáme možnost uspořádat sbírku prostřednictvím DMS. Jste tak naše jediná naděje. Pomůžete nám v tom, prosím?

... a ještě něco navíc

Jako perlička působí fakt, že jsme záměrně vybírali jalovice. Ovšem pobyt na volných pastvinách a setkání s býkem Dušanem způsobil, že každá z nich měla nakonec telátko. Jedno z nich si také ve filmu zahrálo.

Konec konců i naše hlavní představitelky člověčí role už mají miminka. Původní Linda - Betka Staňková oznámila těsně před začátkem natáčení těhotenství. Další volba tedy padla na další sympatickou slovenskou herečku - Zuzanu Norisovou. Těsně před koncem natáčení oznámila své těhotenství ona a už má krásnou holčičku... Tento film se tedy dá označit za jeden z nejplodnějších počinů české kinematografie... :-)

Kdo jsme?

Jsme filmová produkční společnost Bio Illusion. Baví nás točit filmy, které vás baví. V naší produkci vznikly filmy, jako jsou pátí Básníci, Jak se krotí krokodýli, Peklo s princeznou, Probudím se včera, nyní Bella Mia. Na své uvedení čeká nový film Tomáše Vorla - Vejška (premiéra v lednu) a režisérský debut Jiřího Mádla - Pojedeme k moři, který uvedeme na jaře příštího roku.

Proč to děláme?

Proč to děláme, je velmi jednoduché. Chceme zachránit zvířata, se kterými jsme strávili několik neuvěřitelných krásných let a jako poděkování za to, bychom jim chtěli dopřát krásný zbytek života na pastvinách místo porážky na jatkách... Děkujeme všem, kteří nám v tom pomohou.

 
Banner
Banner

Zdarma lístek do kina

Byli jste na zajímavém filmu v kině? Líbil se Vám film nebo máte k němu výhrady? Podělte se s dalšími čtenáři o Vaše pocity.

Pokud umíte dát na papír své postřehy a názory na film, který jste viděli, napište na recenze@kina.cz. Každý autor, jehož recenze bude uveřejněna na www.kina.cz získá zdarma úžasku dle vlastního výběru na www.uzasky.cz  a dostupnosti skladu. Úžaska je úžasná nová lentikulární technologie, kterou výrobci použili na výrobu speciálních záložek do knihy.

Z každých deseti zveřejněných recenzí vylosujeme autora, který dostane navíc lístek do kina.