Font resize: Increase SizeDecrease SizeReset font to default
Studio Bela v dubnu 2014

 

Tento měsíc uvádíme například nový film Andrzeje Wajdy Walesa: Člověk naděje, který byl s úspěchem uveden na filmovém festivalu Febiofest, kde byl jedním ze zahajovacích filmů.

Dále uvedeme nizozemskou černou komedii Borgman nebo český film Rozkoš za osobní účasti režisérky Jitky Rudolfové.

18. dubna proběhne ve Studiu Béla večer věnovaný internetovému časopisu IndieFilm, který letos oslaví pět let svého fungování. V rámci večera promítáme film podle výběru čtenářů časopisu IndieFilm. Po projekci bude následovat večírek s živou hudbou v režii DJ Deleuze.

25. dubna proběhne další KINOLABORATOŘ - večer filmů na super 8mm i normal 8mm, které uvádějí Handa Gote a Martin Ježek (s živou hudbou).

Program studio Bela duben 2014

 
Banner
Banner

Zdarma lístek do kina

Byli jste na zajímavém filmu v kině? Líbil se Vám film nebo máte k němu výhrady? Podělte se s dalšími čtenáři o Vaše pocity.

Pokud umíte dát na papír své postřehy a názory na film, který jste viděli, napište na recenze@kina.cz. Každý autor, jehož recenze bude uveřejněna na www.kina.cz získá zdarma úžasku dle vlastního výběru na www.uzasky.cz  a dostupnosti skladu. Úžaska je úžasná nová lentikulární technologie, kterou výrobci použili na výrobu speciálních záložek do knihy.

Z každých deseti zveřejněných recenzí vylosujeme autora, který dostane navíc lístek do kina.