Font resize: Increase SizeDecrease SizeReset font to default
Nejprestižnější klubový turnaj Evropy bude letos k vidění v Brně na Městském baseballovém stadiónu.

Minulý rok se Drakům kvuli těsné prohře 0:1 s holandským Kinheimem zavřely dveře do semifinále poháru mistrů těsně před nosem. Nejměnší možný výsledek 0:1 nedal Drakům ještě dlouho spát. I přes skělý výkon a výhře nad Rouen Huskies (FRA) 1:0, C.B. Barcelona (ESP)10:3, Telemarket Riminni (ITA) 10:4, se nepodařil splnit vytyčený mezník.

Vše je již zapomenuto a nový ročník je tady. Draci se intenzivně připravují a cíl je stejný jako loni, postup ze základní skupiny PMEZ. Předchozí ročníky brněnský klub ukázal evropským velikánům, že je potřeba s nimi počítat, avšak stále se čeká na zlomový rok, kdy se celá baseballová Evropa bude muset poklonit před Brněnskými Draky.

Proto, aby se vše letos podařilo, mají Draci připraveno hned několik trumfů. První z nich je australská posila Wilson Lee, který naprosto dominuje české extralize. Další, kdo by měl pomoci se této mety přiblížit je dominikánec Ricardo Perez, synovec osminásobného účastníka MLB All-Star game, slavného nadhazovače Pedra Martineze.

Nejvíce však Draci spoléhají na fanoušky, kteří je popoženou dopředu. Domácí prostředí všechny sportovce vždy velmi motivuje a skvělá divácká kulisa by letos mohla převrátit pomyslný jazýček na vážkách úspěchu a neúspěchu ve prospěch brňáků. Draci na turnaji reprezentují Českou republiku a tak by si žádný z fanoušků a hráčů nejen tohoto klubu, ale i českého baseballu neměl tento baseballový zážitek nechat ujít. Přijďte pomoci Drakům splnit jeden z jejich dlouholetých cílů. Pokusme se společně překonat jeden z velkých a doposud bájných mezníků, který český baseball posunou o velký kus dále. Buďte u toho. Vše začne 17.6. na MBS.

Předprodej vstupenek je možný už teď:

Ceny jsou platné na celý hrací den tzn. 3 zápasy vždy od 10:30, 15:00 a 19:30.

Draci Brno hrají všechny zápasy od 19:30

Vstupenky objednané v předprodeji mají garantované místo na hlavní tribuně

Skupiny budou mít vyhrazeno společné sezení.

VIP vchod bez front

 

PŘEDPRODEJ

Jednotlivé vstupné

  • Dospělí 100,-
  • dítě od 10ti let 60,-
  • dítě do 10ti let zdarma

Rodinné vstupně max. 5 osob 200,-

Individuální permanentka 500,-

Rodinná permanentka 1100,-

Skupinová vstupenka

Při odběru 10 a více vstupenek jednotná cena 60 Kč na osobu bez rozdílu věku.

OBJEDNÁVKY NA MAILU: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

NA MÍSTĚ

Jednotlivé vstupné

  • Dospělí 125,-
  • dítě od 10ti let 70,-
  • dítě do 10ti let zdarma
  • Rodinné vstupně max. 5 osob 250,-
  • Individuální permanentka 550,-
  • Rodinná permanentka 1150,-
 
Banner
Banner

Zdarma lístek do kina

Byli jste na zajímavém filmu v kině? Líbil se Vám film nebo máte k němu výhrady? Podělte se s dalšími čtenáři o Vaše pocity.

Pokud umíte dát na papír své postřehy a názory na film, který jste viděli, napište na recenze@kina.cz. Každý autor, jehož recenze bude uveřejněna na www.kina.cz získá zdarma úžasku dle vlastního výběru na www.uzasky.cz  a dostupnosti skladu. Úžaska je úžasná nová lentikulární technologie, kterou výrobci použili na výrobu speciálních záložek do knihy.

Z každých deseti zveřejněných recenzí vylosujeme autora, který dostane navíc lístek do kina.