Font resize: Increase SizeDecrease SizeReset font to default
Bio Illusion

O firmě Bio Illusion

Bio Illusion je společnost s ručením omezeným, která byla založena v roce 2003. Její pracovníci však mají v oblasti produkční a filmové a televizní výroby dlouholeté zkušenosti.

Bio Illusion se zabývá producentskou činností v oblasti celovečerních filmů, a to od vyhledávání námětů a autorů, vývoje scénáře, přes natáčení a postprodukci až po premiérové uvedení filmu včetně účasti na mediální kampani. Nabízí rovněž kompletní produkční servis pro výrobu celovečerních filmů, televizních programů, reklamních spotů i hudebních klipů na zakázku. Základní filozofií společnosti je produkovat kvalitní filmy v širokém žánrovém záběru s výraznou orientací na komediální příběhy, které by dělaly radost tvůrcům, ale hlavně nabídly divákům laskavý humor, pohodu, smích i dojetí a byly zárukou trvalého diváckého zájmu. Dokumentární filmy jsou natáčeny pod značkou PLUTO film & video.

V čele společnosti stojí producent a režisér Miloslav Šmídmajer.Prvotina Jirky Mádla jako režiséra

Komedie Snowboarďáci odstartovala v roce 2004 hvězdnou kariéru Jiřího Mádla, neherce s mimořádným talentem.

 MG 8568 Krystof KalinaPo deseti letech se Jiří Mádl představí filmovým divákům ve zcela nové roli - jako režisér i scénárista celovečerního autorského filmu POJEDEME K MOŘI.

Scénář k filmu si přivezl z New Yorku, kde před třemi léty studoval na prestižní Film Academy New York. Byl to jeho studentský projekt.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner
Banner

Zdarma lístek do kina

Byli jste na zajímavém filmu v kině? Líbil se Vám film nebo máte k němu výhrady? Podělte se s dalšími čtenáři o Vaše pocity.

Pokud umíte dát na papír své postřehy a názory na film, který jste viděli, napište na recenze@kina.cz. Každý autor, jehož recenze bude uveřejněna na www.kina.cz získá zdarma úžasku dle vlastního výběru na www.uzasky.cz  a dostupnosti skladu. Úžaska je úžasná nová lentikulární technologie, kterou výrobci použili na výrobu speciálních záložek do knihy.

Z každých deseti zveřejněných recenzí vylosujeme autora, který dostane navíc lístek do kina.