Font resize: Increase SizeDecrease SizeReset font to default
Recenze - Expendables: Postradatelní 2

Parodie fakt nemusím, ale u The Expendables 2 jsem se dost bavila :D

Stalonova hvězdná parta mě nepřekvapila, ale když zachránili Arnolda, jako Velký bratr z CIA se objevil Bruce Willis a za chvíli další akčňák Jean-Claude Van Damme jako záporák, tak už jsem se jen smála. Výbuch smíchu byl, když v jedné přestřelce neměla parta už ani jeden náboj a byla obklíčena cca 100 ozbrojenci a útočil i tank ... v ten moment nastoupil záhadný pomocník, který střílel zaráz z mnoha druhů zbraní i protitankové zbraně. Ano, z prašného oparu se pomalu noří Chuck Norris.

Je pravda, že na konci jsem byla zklamaná. Od nikud nevyskočil Jackie Chan :(

Radka Michalíková

 

Komentáře  

 
0 #1 rayban 2015-04-26 02:18
We are a group of volunteers and opening a new scheme in our community.
Your site provided us with valuable info to work on. You've done an impressive job and our entire community will be grateful to you.
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Banner
Banner

Zdarma lístek do kina

Byli jste na zajímavém filmu v kině? Líbil se Vám film nebo máte k němu výhrady? Podělte se s dalšími čtenáři o Vaše pocity.

Pokud umíte dát na papír své postřehy a názory na film, který jste viděli, napište na recenze@kina.cz. Každý autor, jehož recenze bude uveřejněna na www.kina.cz získá zdarma úžasku dle vlastního výběru na www.uzasky.cz  a dostupnosti skladu. Úžaska je úžasná nová lentikulární technologie, kterou výrobci použili na výrobu speciálních záložek do knihy.

Z každých deseti zveřejněných recenzí vylosujeme autora, který dostane navíc lístek do kina.